szkola
Jasna zdobywa laury w "Pudełku moich marzeń" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Pawelska   
czwartek, 22 lutego 2018 11:40

19 lutego 2018 roku odbyło się podsumowanie XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego i Literackiego "Pudełko moich marzeń". Naszym uczniom po raz kolejny udało się zdobyć główne nagrody w kategorii wiekowej 16-19 lat. Klaudia Klawikowska z klasy I d zajęła III miejsce w kategorii poezja (opiekun p. Wanda Aleksandrowicz), Angelika Pawelec z klasy II d zdobyła II miejsce, Aleksandra Owczarek w kl. I b III miejsce, a Aleksandra Lewi również z klasy I b otrzymała wyróżnienie w kategorii proza (opiekun p. Marta Marczewska). Adrinna Jaworska z klasy II c otrzymała II nagrodę w kategorii plastycznej. Gratulujemy uczennicom, które udowodniły swój talent literacki i plastyczny.

Gościem specjalnym uroczystości był znany aktor filmowy i teatralny - Rafał Królikowski, prywatnie również absolwent naszej szkoły. Aktor udzielił wywiadu, w którym wspominał lata młodości spędzone w Zduńskiej Woli oraz towarzyszące im marzenia o dostaniu się do szkoły teatralnej. Pan Rafał Królikowski opowiedział zgromadzonej publiczności o rozwoju swojej kariery aktorskiej, przytoczył kilka anegdot z życia prywatnego oraz zachęcił młodzież do konsekwentnej realizacji swoich celów i pasji.

 

Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2015"

SPOT 2LO

STUDNIÓWKA 2LO

GALERIA

Szkoła Odkrywców Talentów

LOGO SOT

Kontakt

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II

w Zduńskiej Woli

ul. Komisji Edukacji Narodowej 6

tel/fax (43) 823 61 94

Biuletyn Informacji Publicznej

Copyright ©2015 - 2 Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli \ Projekt i wykonanie - Rafał Pietrzak - Tworzenie Stron Internetowych