szkola
Ze świata na Jasną PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Pawelska   
czwartek, 22 lutego 2018 11:24

W poniedziałek miało miejsce w naszej szkole wydarzenie niezwykłe. Mianowicie mury Jasnej odwiedził jej dawny absolwent Wojciech Jagielski. Spotkanie pięknie poprowadzone przez naszych uczniów Macieja i Dominikę okazało się fascynującą wyprawą po dawnych czasach, pełną wspomnień i ciekawych anegdot. I choć wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu "Z Jasnej w świat", to pokazuje, że nasi absolwenci chętnie wracają ze świata na JasnąLaughing

 

Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2015"

SPOT 2LO

STUDNIÓWKA 2LO

GALERIA

Szkoła Odkrywców Talentów

LOGO SOT

Kontakt

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II

w Zduńskiej Woli

ul. Komisji Edukacji Narodowej 6

tel/fax (43) 823 61 94

Biuletyn Informacji Publicznej

Copyright ©2015 - 2 Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli \ Projekt i wykonanie - Rafał Pietrzak - Tworzenie Stron Internetowych