SPOT 2LO

Szkoła Odkrywców Talentów

LOGO SOT

Edukacyjne Wrota Regionu Łódzkiego

GALERIA

Biuletyn Informacji Publicznej
2LO im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli
Matura PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gabriel   
środa, 29 października 2014 16:36

Wszystkie informacje dotyczące egzaminu maturalnego 2015 można znaleźć w zakładce Uczniowie ->Matura oraz na stronie CKE

 
Pasjonat fotografii ponownie nagrodzony!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Angerman   
wtorek, 28 października 2014 17:06

Bartek Domagalski uczeń klasy II c zdobył nagrodę w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pn.:"Szlaki turystyczne Ziemi Łódzkiej" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury "Retkinia". Opiekunką ucznia jest p. Katarzyna Angerman. Gratulujemy!!!

 
Puchar dla szkoły za celne strzały PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wanda Aleksandrowicz   
wtorek, 21 października 2014 12:15

14 października br odbyły się zawody strzeleckie z okazji Dnia Edukacji organizowane przez klub strzelecki ,,Sokół" w Zduńskiej Woli. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Magdalena Długosz i Marta Kujawiak (1c) oraz p.Tomasz Szewczyk. Drużynowo zajęli 2 miejsce i zdobyli puchar, ale w klasyfikacji indywidualnej Magda Długosz zajęła  1 miejsce w kategorii K-pn 20 a Marta Kujawiak - 2miejsce w kategorii K-pn 30. Gratulacje dla superstrzelców!

 
Sukcesy sportowe dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wanda Aleksandrowicz   
wtorek, 21 października 2014 12:03

Reprezentacja dziewcząt uczestniczyła w zawodach Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych na szczeblu rejonu, które odbywały się 2.X.br w Sieradzu. Zawodniczki zajęły   1 miejsce i zakwalifikowały się do eliminacji wojewódzkich, które odbyły się 8.X.br w Łodzi. Tam zajęły 5 miejsce. Te wysokie miejsca wywalczyły: Aleksandra Pawlicka, Karolina Hesse, Maria Fabiańska, Patrycja Lewandowska, Wanesa Becalik, Marta Kujawiak, Magdalena Dobrzycka, Maria Piontek, Gabriela Serafińska, Paula Małocha, Angelika Majkowska, Joanna Piechal, Patrycja Michalik. Opiekunką dziewcząt jest p.Anna Płatek. Gratulujemy!

 
Święto Patrona PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gabriel   
piątek, 17 października 2014 12:26

16 października 2014 roku uczniowie nauczyciele i pracownicy szkoły obchodzili Święto Patrona Szkoły - Jana Pawła II. O godzinie 12 w Bazylice Mniejszej pod wezwaniem WNMP odbyła się uroczysta msza święta celebrowana przez ks. Janusza Kęsickiego - nauczyciela religii w II Liceum Ogólnokształcącym. Starostwo Powiatowe reprezentowali pan Witold Oleszczyk - wicestarosta i pani Krystyna Niewiadomska Naczelnik Wydziału Edukacji. Przybyli także emerytowani nauczyciele. W trakcie mszy odbyło się ślubowanie klas pierwszych i przekazanie opieki nad sztandarem szkoły uczniom klas II. Ksiądz Kęsicki i pan Dyrektor Paweł Dzwonik w swoich wypowiedziach podkreślili  znaczenie nauk Jana Pawła II dla współczesnej młodzieży. Złożyli także życzenia pedagogom z okazji Święta Edukacji Narodowej, które obchodzono 14 października.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 20