szkola
Wywiadówka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gabriel   
środa, 25 listopada 2015 16:23

Informujemy, że dnia 2 grudnia 2015 roku o godzinie 17.00 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas I-III.

 
Dbamy o zdrowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gabriel   
środa, 25 listopada 2015 16:21

Dnia 24 listopada w naszej szkole odbyły się prelekcje na temat prawidłowych nawyków żywieniowych poprowadzone przez specjalistów ds. żywienia. Dietetyczki podczas spotkania z uczniami klas pierwszych opowiedziały o konsekwencjach wynikających z nieprawidłowej diety oraz wskazały, jak komponować pełnowartościowy jadłospis dla całej rodziny. Spotkania odbyły się w ramach kampanii edukacyjnej „Uwaga Nadwaga”, której organizatorem jest Centrum Dietetyczne Natur House.

 
Spotkanie z Mistrzem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gabriel   
sobota, 21 listopada 2015 15:25

Dzięki panu Tomaszowi Szewczykowi, 18 listopada  nasze liceum miało przyjemność gościć wyjątkowego sportowca. Paweł Fajdek lekkoatleta specjalizujący się w rzucie młotem, najmłodszy w historii złoty medalista mistrzostw świata w tej konkurencji. Wywiad z Mistrzem przeprowadził nasz sportowiec Błażej Bomba. Wiele emocji i pozytywnej energii wypełniło naszą salę gimnastczną. Dziękujemy panu Pawłowi i życzymy kolejnych sukcesów.

.

 
Kolejny sukces PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gabriel   
środa, 18 listopada 2015 18:43

Mateusz Półgrabia IA, Weronika Fikus IC i Maria Rajczak IC zakwalifikowali się do II etapu Konkursu Wiedzy "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w ramach projektu "Lekcje z ZUS". Gratulujemy uczniom i nauczycielom pani Aleksandrze Pawelskiej i pani Katarzynie Angerman.

 
O euro wiemy wszystko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gabriel   
środa, 18 listopada 2015 18:37

Michał Mieleszkiewicz klasa II C zakwalifikował się do II etapu konkursu "Wszystko o Euro" organizowanego przez Katedrę Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Wydziału Ekonomiczno - Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Opieunem Michała jest pani Aleksandra Pawelska. Gratulujemy.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 26

Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2015"

SPOT 2LO

GALERIA

Szkoła Odkrywców Talentów

LOGO SOT

Kontakt

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II

w Zduńskiej Woli

ul. Komisji Edukacji Narodowej 6

tel/fax (43) 823 61 94

Biuletyn Informacji Publicznej

Copyright ©2015 - 2 Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli \ Projekt i wykonanie - Grupa Rafał Pietrzak