szkola
Justyna ponownie najlepsza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gabriel   
piątek, 29 stycznia 2016 09:48

17.11.2015 r. odbył się etap szkolny XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem "Święty Jan Paweł - wychowawca młodych pokoleń" . W olimpiadzie uczestniczyło 13 osób. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowały się : Weronika Peljak I a, Wojciech Snowarski I d, Justyna Florczak III b. 13.01.2016 r. odbył się w Kole etap diecezjalny XXVI OTK, w którym Justyna Florczak zajęła III m. i zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego. Odbędzie się on 31.03.2016.w Łowiczu . Gratulujemy uczennicy i opiekunom p. Danucie Drabińskiej, ks. Mariuszowi Budkiewiczowi.

 
TRIUMFATORZY JĘZYKOWYCH ŁOWCÓW TALENTÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gabriel   
środa, 20 stycznia 2016 15:58

Z radością informujemy, że tytuł Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ‘English High Flier’ Łowcy Talentów 2015 – otrzymało troje uczniów Naszej szkoły.

MICHAŁ BALCEREK , uczeń klasy IIc, w kategorii klas drugich zdobył 1 miejsce w województwie oraz 11 w kraju ( na 810 uczestników).

MARTYNA RZEŹNIK, uczennica klasy IB, oraz MAREK KRAWCZYK, uczeń klasy IA, zdobyli w kategorii klas pierwszych ex aequo 1 miejsce w województwie oraz 28 w kraju ( na 911 uczestników).

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie otrzymali również:

MATEUSZ PÓŁGRABIA z klasy IA, NATALIA CZYŻAK z klasy II C ( 3 miejsce w województwie w kategorii klas drugich) oraz ALEKSANDRA MAKOWSKA z klasy IIIB ( 3 miejsce w województwie w kategorii klas trzecich).

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom oraz ich opiekunom znakomitego wyczynu. Jesteśmy z Was dumni.

Brawo WY !

 
Euro coraz bliżej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Pawelska   
wtorek, 15 grudnia 2015 20:18

Michał Mieleszkiewicz z klasy II C zajął pierwsze miejsce w drugim etapie konkursu "Wszystko o Euro" organizowanego przez Wydział Ekonomiczno Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego, wyprzedzając uczniów liceów ogólnokształcących i szkół ekonomicznych z województwa łódzkiego. Zakwalifikował się tym samym do etapu centralnego, w którym będzie walczył o cenne nagrody (m.in. wyjazd studyjny do Frankfurtu nad Menem, laptop, notebook). Michał! Życzymy powodzenia w finale!

 
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gabriel   
czwartek, 10 grudnia 2015 17:48

W naszej szkole odbyły się warsztaty w ramach projektu "Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu " realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Ministerstwa Sprawiedliwości " Budowanie potencjału instytucjonalnego". W warsztatach wzięło udział  30 uczniów z klas I i II w wieku poniżej 18 roku życi. Zajęcia trwały 4 godziny lekcyjne i prowadzone były przy użyciu metod aktywizacyjnych.

 
Sukces "Ekonomiczny" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Pawelska   
niedziela, 06 grudnia 2015 14:09

Z przyjemnością informuję o kolejnym sukcesie naszych wspaniałych uczniów. Marysia Rajczak, Weronika Szpera, Weronika Fikus, Błażej Bomba i Antoni Gajda zakwalifikowali się do etapu centralnego w I Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszy Plakat Naukowy "Myśl Ekonomiczna Współczesnych Noblistów". Marysia, Błażej i obydwie Weroniki będą walczyć o tytuł laureatów tego konkursu podczas ostatniego etapu obejmującego "obronę plakatu", który odbędzie się 16.12.2015 roku na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Opiekunami uczniów są p. Aleksandra Pawelska i p. Katarzyna Angerman

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 27

Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2015"

SPOT 2LO

GALERIA

Szkoła Odkrywców Talentów

LOGO SOT

Kontakt

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II

w Zduńskiej Woli

ul. Komisji Edukacji Narodowej 6

tel/fax (43) 823 61 94

Biuletyn Informacji Publicznej

Copyright ©2015 - 2 Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli \ Projekt i wykonanie - Rafał Pietrzak - Tworzenie Stron Internetowych